Zareklamuj się w katalogu!

Podziel się

Świadczysz usługi dla branży sakralnej? Szukasz nowych klientów? Już dziś zgłoś swoja firmę do Katalogu on-line uslugidlasacro.pl i rozwiń swoją firmę!

 

 

Katalog on-line uslugidlasacro.pl daje Ci kilka możliwości dotarcia do Twoich Klientów! Dlatego skorzystaj z wpisu w Katalogu i zaprezentuj swoją ofertę osobom odpowiedzialnym za procesy zakupowe oraz inwestycje w parafiach i innych instytucjach kościelnych.

Katalog on-line uslugidlasacro.pl jest publikowany raz na kwartał i pozwala na bezpośrednie dotarcie i prezentację swojej oferty za pomocą wpisu oraz reklamy. Dzięki kwartalnej aktualizacji pozwala na zaprezentowane najnowszych wpisów oraz różnorodność i aktualność kontaktów prezentowanych w katalogu. 

Atutem katalogu uslugidlasacro.pl jest możliwość zaprezentowania swojej oferty za pomocą reklamy wykupionej w katalogu. Reklama pozwoli na atrakcyjną prezentację oferowanego asortymentu i usług. 

Ale to jeszcze nie wszystko! 

Skorzystaj z form promocji na naszej stronie internetowej i zwiększ widoczność Twojej firmy. 

 

Jakie możliwość dla Ciebie przygotowaliśmy? 

  • stała e-wizytówka w zakładce "Polecane firmy"
  • reklama banerowa (duży baner reklamowy wbudowany w strukturę strony, lub 4 banery w sekcji "Polecamy")
  • Specjalistyczny artykuł sponsorowany w zakładce "Okiem eksperta" pozwala na znalezienie odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują osoby zajmujące się procesem zakupowym oraz inwestycjami w parafiach i innych instytucjach religijnych. 
  • promocja za pomocą mediów społecznościowych

 

 

Formularz zgłoszeniowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Ewa Kołodyńska-Cioczek
Mirosław Maciej Wituch