Oferta dla firm

Podziel się

Poznaj możliwości uslugidlasacro.pl i znajdź nowych Klientów!

 

 

Strona internetowa uslugidlasacro.pl, to miejsce za pomocą którego dajemy Państwu możliwość skutecznego dotarcia ze swoją ofertą do osób zajmujących się podejmowaniem decyzji zakupowych i inwestycjami w parafiach i instytucjach kultu religijnego oraz osób odpowiedzialnych za organizację uroczystości liturgicznych i sakralnych. Katalog on-line uslugidlasacro.pl działa na terenie całej Polski.  

 

Oferujemy Państwu różne możliwości prezentacji swojej unikatowej oferty: 

 • Wpis do katalogu on-line wydawanego kwartalnie, który będzie rozsyłany do diecezji, parafii i miejsc związanych z kultem religijnym
 • Reklamę wizualną zamieszczoną w katalogu on-line
 • Reklamę banerową z aktywnym linkiem umieszczoną na stronie uslugidlasacro.pl
 • Stałą e-wizytówkę na stronie uslugidlasacro.pl
 • Specjalistyczny artykuł sponsorowany zamieszczony w sekcji "Okiem eksperta" na stronie uslugidlasacro.pl

 

Dlaczego warto? 

W dobie pandemii, ograniczeń i dystansu społecznego kontakty handlowe zawierane podczas targów musiały zostać zastąpione przez nowe kanały komunikacji. Główną rolę prezentacji oferty przejął Internet, który pozwala na największą aktualność prezentowanej oferty oraz dotarcie do parafii i instytucji kościelnych na terenie całego kraju.

Katalog on-line uslugidlasacro.pl umożliwia prezentację szerokiej oferty usług dla branży sakralnej. Dzięki katalogowi można zaprezentować swoją firmę i mieć pewność, że katalog trafi do osób zajmujących się zakupami i inwestycjami w parafiach. 

 • Wpisy zamieszczone w odpowiednich kategoriach katalogu pozwolą na sprawne wyszukiwanie polecanych kontaktów dla branży sakralnej.
 • Kwartalna aktualizacja katalogu pozwoli na sezonową prezentacje oferty dla branży sakralnej.  
 • Reklama zamieszczona w katalogu pozwala na jeszcze szerszą prezentację swojej unikatowej oferty.
 • Reklama banderowa na stronie uslugidlasacro.pl umożliwia prezentację oferty za pomocą dwóch opcji wyświetlania (duży baner reklamowy wbudowany w strukturę strony internetowej oraz 4 małe banery w sekcji "Polecamy").
 • Stała e-wizytówka zamieszczona na stronie uslugidlasacro.pl w zakładce "Polecane firmy" pozwala na możliwość dotarcia do Klientów nie tylko za pomocą katalogu on-line, który wydawany jest jako kwartalnik. 
 • Specjalistyczny artykuł sponsorowany w zakładce "Okiem eksperta" pozwala na znalezienie odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują osoby zajmujące się procesem zakupowym oraz inwestycjami w parafiach i innych instytucjach religijnych. 

 

Zaprezentuj swoją firmę w katalogu on-line uslugidlasacro.pl i już dziś pozyskaj nowych Klientów dla swojej firmy!  

 

 

Formularz zgłoszeniowy

Zaprezentuj swoją firmę w katalogu on-line

Ewa Kołodyńska-Cioczek
Mirosław Maciej Wituch