Usługi marketingowe dla Twojego biznesu!

03.07.2021 12:00:00

Podziel się

Kompleksowe kampanie, które nakręcą Twój biznes!

 

Twoja strona internetowa pamięta początki internetu? A może po prostu potrębuje odświeżenia? Twój profil na Facebuku czy Instagramie po prostu jest, ale nic się na nim nie dzieje? A może potrzebujesz wprowadzić nowy produkt lub usługę i potrzebujesz logotypu, całego systemu identyfikacji wizualnej i kompleksowej promocji? 

Mamy dla Cienie rozwiązanie! 

 

Zespół marketingowy Targów Lublin tworzą specjaliści w zakresie szeroko rozumianego marketingu! Od stycznia 2021 roku jesteśmy częścią Agencji Interaktywnej r360. Zajmujemy się zarówno marketingiem internetowym i jak i kompleksową obsługą marketingową wydarzeń i produktów. W ramach swoich usług oferujemy:

 

Pełną obsługę Social Mediów! 

 

Facebook, Instagram czy YouTube nie mają przed nami tajemnic! Dlatego założymy i poprawnie skonfigurujemy Twoje konta. Przygotujemy angażujące treści i grafiki, które pozwolą pozyskać Ci nowych Klientów i zbudują wokół Twojego biznesu zaangażowaną społeczność! Skutecznie poprowadzimy Twoje media społecznościowe w ramach ustalonego abonamentu, a jeśli planujesz kampanię reklamową to ją dla Ciebie przeprowadzimy!

 

Kampanie Google Ads!

 

Internet to bezkresny ocean, a twoja firma jest małą łódką, która po nim pływa. Trzeba wiedzieć co robić by nie zgubić się podczas tej podróży, a co ważniejsze jak pozyskać nowych Klientów. Skorzystaj z Kampanii reklamowej w Google! 

 

Przygotujemy dla Ciebie:

  • kampanie reklamową w wyszukiwarce Google 
  • kampanie w sieci reklamowej Google 
  • kampanie reklamową na Youtube  
  • kampanię reklamową na Gmailu 
  • kampanię remarketingową 
  • raporty z przeprowadzonych kampanii reklamowych 

 

Strony internetowe

 

Zajmujemy się tworzeniem responsywnych i nowoczesnych stron internetowych przyjaznych użytkownikom. Przygotujemy dla Ciebie nową stronę internetową, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje prowadzoną przez Ciebie działalność, będzie pełniła rolę informacyjną oraz znacząco zwiększy sprzedaż proponowanych przez Ciebie produktów i usług. A jeśli potrzebujesz zespołu do obsługi swojej strony, to w ramach abonamentu poprowadzimy Twoją stronę internetową. 

 

Copywriting

 

Słowo ma wielką moc, a my bardzo lubimy się nim posługiwać. Dlatego jeśli potrzebujesz profesjonalnych tekstów na strony internetowe, do materiałów drukowanych, wpisy na blog, opisy produktów na stronę internetową, treści do e-mail marketingu czy ulotek i folderów to zgłoś się do nas! 

 

Foto & Video

 

Potrzebujesz profesjonalnej sesji fotograficznej lub filmu reklamowego? Zajmujemy się fotografią biznesową, wizerunkową, produktową, przemysłową czy modową. Wykonujemy sesje do kalendarzy, filmy promocyjne oraz tworzenie relacji fotograficznych i filmowych z wydarzeń. 

 

Kompleksowe kampanie marketingowe 

 

Potrzebujesz zespołu, który w kompleksowy sposób zadba o Twój marketing? Zajmiemy się nim! Przygotujemy koncepcję kampanii marketingowej, przygotujemy system identyfikacji wizualnej, opracujemy przebieg kampanii oraz spoty do radia czy telewizji, przeprowadzimy kampanie w social mediach, Google Ads oraz kampanię outdoorową. 

 

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Z wielką przyjemnością wyruszymy z Tobą w niezwykłą przygodę, zadbamy o Twoją markę i nakręcimy Twój biznes nie tylko w intrenecie! Spotkajmy się, porozmawiajmy i bądźmy w kontakcie!  

 

Dowiedz się więcej!