Targi Lublin startują z nowym projektem.

01.07.2021 12:00:00

Podziel się

Poznaj uslugidlasacro.pl i zyskaj nowych Klientów!

Uslugidlasacro.pl to projekt opracowany przez Targi Lublin S.A., który jest organizatorem jednych z najważniejszych targów sakralnych w Polsce. 10 edycja Targów Sakralnych LUBSACRO odbyła się w Targach Lublin w 2018 roku. 

W dobie pandemii, ograniczeń i dystansu społecznego kontakty handlowe zawierane podczas targów musiały zostać zastąpione przez nowe kanały komunikacji. Główną rolę prezentacji oferty przejął Internet, który pozwala na największą aktualność prezentowanej oferty oraz dotarcie do parafii i instytucji kościelnych na terenie całego kraju.

Wychodząc na przeciw ograniczeniom jakie przyniosła nam pandemia, powstaje Katalog on-line uslugidlasacro.pl. Prezentacja w katalogu powala na bezpośrednie dotarcie do osób, które zajmują się inwestycjami i zakupami w parafiach, a także do wiernych zainteresowanych usługami z branży sakralnej. 

 

Katalog on-line uslugidlasacro.pl daje różne możliwości dotarcia do nowych Klientów. 

 

  • Wpis do katalogu on-line wydawanego kwartalnie, który będzie rozsyłany do diecezji, parafii i miejsc związanych z kultem religijnym
  • Reklamę wizualną zamieszczoną w katalogu on-line
  • Reklamę banerową z aktywnym linkiem umieszczoną na stronie uslugidlasacro.pl
  • Stałą e-wizytówkę na stronie uslugidlasacro.pl
  • Specjalistyczny artykuł sponsorowany zamieszczony w sekcji "Okiem eksperta" na stronie uslugidlasacro.pl

 

Wystawcy, którzy zaprezentują się w Katalogu on-line uslugidlasacro.pl, przygotowują całą gamę produktów, które służą poprawie estetyki obiektów sakralnych, ich funkcjonalności, praktyczności i bezpieczeństwa wiernych.

Kontakt